Uroczyste otwarcie nowego oddziału Niepublicznego Przedszkola „Kubuś Puchatek”

Uroczyste otwarcie nowego oddziału Niepublicznego Przedszkola „Kubuś Puchatek”

W dniu 29 września 2013 roku dokonano oficjalnego otwarcia nowego oddziału Niepublicznego Przedszkola "”Kubuś Puchatek". W uroczystości udział wzięło wielu zaproszonych gości: m. in.: Burmistrz Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich pan Marcin Orzeszek, kierownik Wydziału Oświaty pan Marek Błażejewski, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 Pan Andrzej Popławski, Prezes Banku Spółdzielczego Pani Józefa Warechowicz, ks. Paweł Szałek.

Dyrektor Przedszkola pani Lucyna Krajewska złożyła podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby przedszkole było przestronne i nowoczesne na miarę XXI wieku. Po oficjalnych przemowach pan burmistrz wraz z przedszkolakami oficjalnie przecięli wstęgę. Następnie odbyło się poświecenie pomieszczeń. Rodzice, dzieci i pracownicy są bardzo zadowoleni że  remont kapitalny po adaptacji pomieszczeń w szkole stał się faktem. Do przedszkola zakupiono nowe meble i wyposażenie do sali zajęć i szatni.

Po oficjalnym otwarciu i poświęceniu budynku przedszkola, przyszedł czas na podziękowania oraz upominki. Pani Prezes Banku Spółdzielczego wręczyła przedszkolakom ogromne pudło  pełne zabawek.

Z ogromną radością dzieci weszły do nowego przedszkola, najbardziej jednak ucieszyło ich niezwykłe miejsce do zabaw. Całe przedszkole wygląda naprawdę jak z bajki. Wszystkim, którzy przyczynili się do remontu nowego oddziału Niepublicznego Przedszkola „Kubuś Puchatek” serdecznie dziękujemy, a w szczególności:

 

Państwu Klaudii i Grzegorzowi Frankowskim oraz firmie Intergranit

Państwu Irminie i Czesławowi Badeckim oraz firmie Prestige Stone

Panu Mirosławowi Śnieżek

Panu Marcinowi Balcerzak

Panu Krzysztofowi Sufin

Panu Maciejowi Leśniak oraz hurtowni „Wieżowiec”

Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ząbkowicach Śląskich

Zarządowi firmy Legrand z Ząbkowic Śląskich

 

 


//

// Stworzone dzięki Joomla!. // Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS. //

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Visitors Counter